Úterý, 28 března, 2023
- Komerční sdělení -magazin
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyRok 2022 bude výnimočný! Vedma nám prináša veštbu na rok 2022

Rok 2022 bude výnimočný! Vedma nám prináša veštbu na rok 2022

Stretnú sa 3 dvojky, ktoré vytvoria číslo s najviac harmonickou vibráciou čiže šestku. Tá sľubuje nadväzovanie nových kontaktov, a predovšetkým posilnenie už existujúcich vzťahov.

Počas prvej polovice roka naberajte sily. Rok 2022 bude pod nadvládou prajúceho Jupitera, ale ten svoju vládu preberie až 21. marca. Dovtedy sme ešte pod vládou prísneho Saturna.

Väčšinu roku 2022 budete regenerovať sily a zbierať energiu na nové úlohy, ktoré prinesú uznanie, peniaze a satisfakciu.

Do mája vychádza karta Veľkňažky, a to je skôr o rozvoji duchovných síl. Pod vplyvom Jupitera budeme viac otvorení potrebám druhých ľudí. Tiež si budeme viac vedomí svojich vlastných potrieb a znalostí poradiť sa s problémami. Oplatí sa vzájomne sa podporovať.

Druhá polovica mája je v znamení Štvorky palicou a dôležité pracovné veci sa veľmi urýchlia. Prázdniny sa oplatí aktívne odpočívať a potom sa ostro vrhnúť do práce. Ucítite, že nemôžete dlhšie čakať na úspech, pretože impulz na prácu prišiel teraz. Bude sa vám aj vo viacerých chcieť pracovať a dobývať svet. Bude to čas na nové nápady, ktorým budete chcieť venovať bezozbytku nielen rok 2022 ale aj roky, ktoré prídu potom.

Na koniec augusta padajú päťky, palíc a mečov. Síce budete aktívni, ale pozor na hádky a ohováranie, z ktorých by sa vám ťažko dostávalo dlhšiu dobu.

Začiatok septembra prinesie lepšiu náladu a jeseň bude požehnaná úspešnou prácou (Štvorka palíc, Eso mečov a Deviatka palíc), novými udalosťami a informáciami, ktoré nás ovplyvnia na dlhšiu dobu.

Pretože posledné dva roky neboli pre väčšinu z nás príliš ľahké, vo veštbe pre jednotlivé znamenia som sa zamerala viac na tie pozitívne aspekty, ktoré vám prichádza tento rok, ako vaša šanca, pokiaľ si budete veriť a zvolíte pozitívny prístup. Tých pesimistických fráz počúvate určite stále dosť. Bohužiaľ niekedy fungujú, ako program, ktorý je ťažké vymazať. Poďme sa teda zamerať na tie kladné stránky, pretože porastie to, čomu venujete svoju pozornosť, teda vlastne svoju energiu. Prajem šťastný rok! Vaša Helen Stanku

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články