Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -magazin
- Komerční sdělení -magazin
HomeMagazínPrivítajte jar s lahodnými vínami!

Privítajte jar s lahodnými vínami!

Jar sa blíži míľovými krokmi, a tak je na čase schovať zimné bundy do skrine, šatníka odľahčiť a užívať si predlžujúce sa dni, do ktorých sa pomaly ale iste vkrádajú hrejivé slnečné lúče. Pre milovníkov vína je navyše najvyšší čas vymeniť ťažké červené vína za ľahšie, ktoré sú s nadchádzajúcim ročným obdobím neodmysliteľne spojené. A že neviete, ako sa na jar správne naladiť? Stavte na naše tipy a privítajte ho s vínami aj heart, ako sa pristane a patrí!
Popustite uzdu fantázii
Jar volá po výzdobe bytu prírodnými dekoráciami. A všetci vieme, že kvetov nie je nikdy dosť! Ak by ste sa okrem aranžovania kvetín do vázy alebo kvetináča chceli pustiť do niečoho, čo si vyžaduje väčšiu zručnosť, môžete skúsiť napríklad pletenie jarného venca. Slamený či prútený korpus, živé alebo umelé kvety? A čo ozdoby v podobe farebných stužiek? Či už budete vyrábať s kamarátkou alebo mamičkou, nezabudnite príjemnú aktivitu doplniť fliaš výborného vína.

NÁŠ TIP: Chvíle tvorivého odpočinku perfektne doladí víno aj heart Riesling, ktoré svojimi zlatistými odleskami pripomína toľko očakávané lúče jarného slnka. V chuti je ovocné, šťavnaté s vyváženým pomerom cukru a kyselinky.

Odporúčaná maloobchodná cena je 129 Kč. Zakúpite napríklad na www.osobnivinoteka.cz.

Doprajte si dámsku jazdu

Ako lepšie osláviť príchod jari ako v podobe stretnutia s kamarátkami, pri ktorej sa skvele pobavíte? Počas pochmúrnych zimných dní nebolo na malú párty na záhrade či terase ani pomyslenie. Jar nám ale na oslavy dáva veľa dôvodov! Okamihy smiechu a dobrej nálady môžete doplniť napríklad skrášľovacími rituálmi. K dokonalosti chýba už len lahodné víno, vďaka ktorému zabudnete na všetky každodenné starosti a budete si plnými dúškami vychutnávať bezchybné momenty s priateľmi.
Biele víno aj heart Pinot Grigio dodá šmrnc každému nespútanému okamihu. Vďaka ovocnému charakteru, vôni jabĺk, broskýň a stredne plnej chuti si vás počas prvých jarných dní zaručene získa.

Odporúčaná maloobchodná cena je 129 Kč. Zakúpite napríklad na www.osobnivinoteka.cz.

Popoludní s najlepšou kamarátkou

6228827fd2aacobrazek.pngAk pred veľkým mejdanom dávate prednosť niečomu menej divokému, aj pokojné posedenie napríklad len v prítomnosti najbližšej kamarátky môže mať niečo do seba. Nezáleží na tom, či sa chystáte usporiadať si dámsky večer po náročnom pracovnom dni alebo sa rozhodnete stráviť spoločné chvíle počas slnečného víkendového popoludnia. Okrem obľúbených dobrôt by ste ale rozhodne nemali vynechať ani fľašu výborného bieleho vína, vďaka ktorej konečne pocítite hrejivú jarnú atmosféru.
NÁŠ TIP: Skvelým spoločníkom vítania jari je víno aj heart Sauvignon Blanc, ktoré svojou vôňou pripomína čerstvo pokosenú lúku. Vďaka svojej typickej ovocnej chuti doplnenej o voňavé tóny egrešov a broskyne je pre pokojné posedenie s kamarátkou na záhrade ako stvorené. Odporúčaná maloobchodná cena je 129 Kč. Zakúpite napríklad na www.osobnivinoteka.cz.

Ružové nie je nikdy dosť

Pri chystaní pohostenia na dievčenskú radovánky nezabúdajte na kamarátky, ktoré patria medzi milovníčky romantiky a pri žiadnej príležitosti nepohrdným pohárom dobrého ružového vína. Čarovná jar nás prekvapuje na každom kroku a prebúdzajúca sa príroda, prvé teplejšie dni a lahodné ružové potešenie vytvára kombináciu, ktorú si žmurknutím oka musí zamilovať skrátka každý.

NÁŠ TIP: Ružové víno aj heart Rosé zaujme svojou staroružovou farbou, strednou viskozitou, vôňou lesného ovocia a sladkých jahôd. Ovocná chuť očarí každého, kto sa rád oddáva romantickému snívaniu.

Odporúčaná maloobchodná cena je 129 Kč. Zakúpite napríklad na www.osobnivinoteka.cz.

Vychutnajte si chvíľu pre seba

6228830c6fa91obrazek.pngUž dlho cítite, že sa potrebujete zastaviť a načerpať novú energiu? Príchod príjemných jarných dní si môžete užiť aj v pokoji av tichosti. Nájdite si chvíľu, ktorá bude patriť len a len vám. Sadnite si na terasu, otvorte si obľúbenú knihu, ktorej prečítanie už dlho odkladáte, a nalejte si k tomu pohár skvelého bieleho vína. Nasajte kúzlo okamihu, začítajte sa do príbehu a nechajte sa unášať pokojom a nekončiacou pohodou, ktorá prichádza pomalými krôčikmi rovnako tak, ako teplý jarný vánok.

NÁŠ TIP: Tieto vzácne momenty sa bez dobrého vína nezaobídu. Biele víno aj heart Chardonnay so zlatistými odleskami vás nadchne svojou exotickou vôňou s nádychom tropického ovocia, v ktorom prevládajú tóny broskýň a ananásu.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články