Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -magazin
- Komerční sdělení -magazin
HomeRodinaPrvá voľba, keď vám do života vstúpi mačka

Prvá voľba, keď vám do života vstúpi mačka

Mačka je doma! A čo teraz? Či už sa sama zatúlala pred náš prah alebo nám ju daroval sused, zrazu je jednoducho tu a my sa začíname starať. Lenže kadiaľ na to? V prvom rade musí každý mačkou „adoptovaný“ chovateľ utíšiť jej hladné mňaukanie. Zorientovať sa zo dňa na deň v širokom sortimente krmív však nie je v ľudských silách, a tak často jednoducho volíme krmivá značiek, ktoré najviac poznáme. „Najznámejšie“ však neznamená „najkvalitnejšie“. Ako teda spoznať kvalitné granule?

Mačka je mäsožravec. Prvou voľbou by preto vždy malo byť kvalitné krmivo, kde je mäso na prvom mieste. Nové krmivá Brit Premium by Nature s receptúrami vystavanými na prírodných surovinách v tomto smere spoľahlivo obstoja. Ich základ tvorí zo 40% mäso z kurčaťa, morky, jahňaťa alebo lososa, teda kvalitných zdrojov proteínu, ktoré mačky prirodzene milujú. Pre ešte väčší chuťový pôžitok pridal Brit navyše omáčku z kuracej pečene, ktorá vábi naše malé šelmy k miske.

Zloženie, ktoré prospieva zdraviu

Ideálna výživa by mala byť ako lahodná, tak zdraviu prospešná. V regáloch preto obíďte všetky granule, ktoré majú v zložení písané umelé farbivá a konzervanty. Namiesto toho siahnite po krmivách z prírodných surovín, z ktorých budú mačičky čerpať bylinky, vitamíny, minerály a prebiotiká pre perfektnú kondíciu a dostatok energie na každodenný lov hračiek aj vašich nôh. Voľte také receptúry, ktoré obsahujú kvalitnú prílohu (napr. ryžu) namiesto sóje, kukurice alebo pšenice.

A čo nám o krmive prezradí jeho vzhľad? Kvalitné granule z prírodných surovín a bez farbív spoznáte aj podľa hnedej farby, ktorá nemáva vždy jeden stabilný odtieň, ale farebnosť sa môže aj v rámci jedného balenia líšiť. Bez pridaných farbív nie je totiž technologicky možné vyrobiť rovnaký odtieň pri všetkých granuliach.

Nové krmivá Brit Premium by Nature spomínané požiadavky bezo zvyšku spĺňajú. Ich zloženie tvorí okrem kvalitných druhov mäsa ingrediencie ako rozmarín, klinčeky, kurkuma alebo citrusy v sušenej forme, ktoré fungujú ako prírodné antioxidanty podporujúce imunitu. Novinkou je hrášok, zdroj mnohých vitamínov a minerálov. Granule sa tiež nezaobídu bez taurínu pre správnu funkciu srdca, očí a mozgu, ani bez olejov bohatých na omega-3, ktoré podporujú krásny a lesklý kožúšok. Samozrejmosťou sú potom také dôležité zdroje vlákniny – v tomto prípade ide o jablká a sušený špenát.
621f686a83ce9obrazek.pngVašej mačke na mieru

Pri výbere granúl nezabúdajte, že čo mačka, to originál. Máte doma mačiatko, alebo mačacieho dospeláka? Je vaša šelma po kastrácii? Žije (a loví) vonku, alebo sa ubytovala na vašej pohovke a svet vonku za oknami úplne ignoruje? Všetky tieto aspekty zohľadnite pri výbere krmiva a hľadajte takú receptúru, ktorá vášmu mňaukajúcemu spoločníkovi padne najviac. V sortimente Brit Premium by Nature čaká hneď osem receptúr, ktoré padnú všetkým mačacím individualitám.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články